Czas na „Wielki Powrót Formuły 1”. Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 20 PLN.

bonusy bukmFormuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Nie da się ukryć, że obecny sezon w F1 będzie zupełnie inny niż wcześniejsze. Tym bardziej, że dopiero rozpoczyna się w lipcu. Jednak nie da się ukryć, że głównymi faworytami do zwycięstwa będą Hamilton, Vettel, Verstappen czy Leclerc.

Natomiast bukmacher STS przygotował promocję, w której typerzy oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe 20 PLN.

Chcesz skorzystać z oferty promocyjnej „Powrót F1”? Jak tak, to musisz do niej się zapisać najpóźniej do 5 lipca do godz. 14:10. Poprzez wejście na stron www.STS.pl i następnie użytkownik musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, a znajduje się on w zakładce promocyjnej tej oferty.

Bonus dla graczy na Formułę 1:

Następnie pozostaje już typerowi zagranie zakłądu promocyjnego. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, tzw. wielozdarzeniowe, zagrane za nie mniej niż 25 PLN.

Gracz sam wybiera sobie zdarzenia, jakie znajdą się na jego zakładzie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny, jaka jest dostępna u legalnego bukmachera STS. Wymagane jest jedno, aby były one z oferty przedmeczowej.

Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Poza tym na zakładzie mus znajdować się OBOWIĄZKOWO typ na zwycięzce pierwszego wyścigi F1 w sezonie 2020. Do faworytów na pewno należą Hamilton, Vettel, Verstappen czy Leclerc.

Typerom, którym uda się poprawnie wytypować kupon to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki nie tylko na obstawianie Formuły 1. Na ich konto trafi bonus o wartości 20 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Gracze, którzy chcą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera STS na start mogą otrzymać darmowe środki o łącznej wartości, aż 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Pakiet powitalny będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można również zapominać o innej ciekawej promocji bukmachera STS, który to nagradza typerów za obstawienie meczy bonusami i to co tydzień. W ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy. 10 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane graczom. Zwrot 50% stawki.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.