Pomimo Korona wirus mocno dał się we znaki rywalom to bukmacher STS przygotował im specjalną ofertę promocyjną „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Extra bonus co tydzień dla typerów.

Wygrywaj więcej. Extra bonus co tydzień dla typerów.

Owszem brakuje obecnie regularnie rozgrywek w Świecie sportu. Chociaż trzeba powiedzieć, że w ostatnich tygodniach sporą popularność zyskała E-sport. Turnieje oraz mecze w tej dyscyplinie są rozgrywane cały czas i to bez żadnych ograniczeń.

Na przeciw graczom wychodzi graczom legalny bukmacher STS. W swojej ofercie posiada ten operator akcję „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to wszyscy typerzy mogą liczyć na darmowe środki co tydzień. Pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Należy mieć na uwadze, że obowiązkowo do niej trzeba się zapisać. Dokonać tego trzeba w bardzo prosty sposób. Krok pierwszy jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowy bonus za darmo dla graczy.

Bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielokrotne. Na kuponie mogą być równa wyłącznie cztery typy, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Zdarzenia mogą podchodzić z każdej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher STS. To wszystko sprawia, ze typy mogą być zarówno z E-sportu, ale również i piłki nożnej. Na uwadze należy mieć fakt, że minimalny kurs typu to 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, w każdym etapie, który trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejszy 15 PLN.

Typerzy, którzy zagrali kupony i spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały one rozliczone, jako wygrane to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że te gracze co tydzień mogą liczyć na darmowe środki.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Bardzo ciekawy pakiet powitalny nowym graczom przygotował legalny bukmacher STS. Użytkownicy już na sam początek mogą otrzymać pewne 1220 PLN, a w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej w kwocie 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu 1200 PLN

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego musi koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Jednak należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny.
Następny artykułBonus za obstawienie Esportu od Betclic. 40 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.