Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć zakład wielozdarzeniowy, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic

Gwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic

Trzeba na pewno powiedzieć, że obecnie jest co typować u bukmacherów. Rozgrywane są przecież mecze zarówno w tak prestiżowych rozgrywkach, jak Liga Mistrzów, ale i też Lidze Europy i Lidze Konferencji.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie do 21 października do godziny 23:59.

Zwrot stawki za typowanie meczy:

Promocja „Pewny zakład” polega na zagraniu kuponu AKO, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • minimum pięć zdarzeń
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli los sprawi, że jedno z zdarzeń okaże się przegrane to gracz otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 40 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher Betclic Polska online. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashback.

To wszytko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Na konto użytkownika wróci zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej u legalnego bukmachera eFortuna
Następny artykułGwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.