Ciekawą promocję w dniu 25 kwietnia dla swoich graczy ma bukmacher Forbet, który rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN dla kuponu zawartego za 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek do 25 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji trzeba dokonać zawarcia kuponu właśnie w tym dniu, a stawka nie może być mniejsza niż 100 PLN.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie przyzna bonus w wysokości 25 PLN i to nie zależenie od rozliczenia kuponu. Warto jest jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet – 23 kwietnia
Następny artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.