Przed nami trzecie spotkanie eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 Polaków, którzy tym razem zagrają na wyjeździe z Macedonia Północną. Za każde trafienie podopiecznych Brzeczka bukmacher Forbet przyznaje bonus w wysokości 20 PLN.

Bonus na mecz Macedonia Płn – Polska od Forbet

Bonus na mecz Macedonia Płn – Polska od Forbet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do 7 czerwca do godz. 20:45, czyli momentu rozpoczęcia się pojedynki pomiędzy Macedonią, a Polską.

Akcja promocyjna polega na zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia w tym obowiązkowo musi być tym na pojedynek Macedonii Północnej z Polską.

Oferta promocyjna na to spotkanie dostępna na stronie www.iforbet.pl

Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z ofert przedmeczowej zakładów bukmacherskich Forbet, a także wszystkie z nich muszą zostać rozliczone do dnia 7 czerwca do godz. 23:59.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 79 PLN. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 20 PLN za każde trafienia Polaków w pojedynku z Macedonią. O ile zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że w tej promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki.

Bukmacher wykluczona z akcji wszystkie kupony, które zostały zagrane systemem oraz mają zdarzenia draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości.

Nagroda na konta gracza trafi najpóźniej do 10 czerwca do godz. 16:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu, gdzie łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00, zaś każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.