Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim graczom z okazji spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Pewny zakład – zwrot 40 PLN w Betclic

Pewny zakład – zwrot 40 PLN w Betclic

Przed nami dosyć ciekawe dni w piłce nożnej. Bowiem czekają nas zarówno mecze ligowe, ale i w europejskich pucharach, tj. Lidze Mistrzów i Lidze Europy, gdzie zostaną rozegrane takie starcia, jak Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy Ajax vs Roma.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” koniecznie musi sie do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta promocyjna aktywna jest wszystkim typerom do 8 kwietnia do godziny 23:59.

40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy bowiem zagrać zakład AKO, czyli kupon tzw. wielozdarzeniowy, na którym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej, które mogą być z dowolnych rozgrywek.

Należy mieć na uwadze, ze kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, a dodatkowo na zakładzie promocyjnym muszą znajdować się co najmniej cztery typy.

Bonus powitalny w BetFan Polska

W przypadku, gdy jeden z zakładów okaże się przegrany to gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli zakład okażę się przegrany to wówczas gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa
Następny artykułKSW 60. Bonus dla graczy od Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.