Czy bukmacher BetClic posiada w Polsce zezwolenie na przyjmowanie zakładów online? Dowiedz się więcej na ten temat i zacznij grać tylko zgodnie z przepisami w naszym kraju!

Bukmacher BetClic licencja w Polsce

Zakłady bukmacherskie Betclic

Bukmacher BetClic to marka zagraniczna, która raczej mało komu kojarzy się z obstawianiem w legalny sposób. Owszem, jeszcze nie tak dawno opisywany portal działał w szarej strefie, jednak na ten moment sytuacja uległa znacznej zmianie. 

Zakłady bukmacherskie BetClic w chwili obecnej jest podmiotem, który posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Polsce. Co za tym idzie – możemy grać u niego i jednocześnie nie martwić się o to, że łamiemy prawo. 

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalne zakłady bukmacherskie BetClic dostępne są w Polsce pod adresem BetClic.pl. Każdy, kto chce obstawiać na tej stronie internetowej, musi posiadać profil gracza, który zakłada się poprzez specjalny formularz rejestracyjny. 

Betclic legalny bukmacher online

Na pewno wkrótce zostanie udostępniony specjalny kod promocyjny BetClic dla nowych graczy, ale o tym fakcie zostaniecie powiadomieni w odpowiednim czasie. 

Warto pamiętać o tym, ze przepisy w naszym kraju nie traktują w równy sposób marek Expekt oraz BetClic. Mogą więc wyglądać bardzo podobnie i należeć do tego samego właściciela, ale tylko jedna z nich jest u nas legalna! 

Czy firma BetClic ma szansę zrewolucjonizować polski rynek? Liczymy na to, że wykorzysta swój potencjał i przygotuje ofertę, jakiej do tej pory na próżno było szukać w innych firmach oferujących zakłady sportowe. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBetClic kod promocyjny 2019