Jaki kod promocyjny na stronie bukmachera BetClic należy wpisać w roku 2019? Jeżeli chcesz założyć konto gracza, powinieneś mieć na ten temat najnowsze informacje!

BetClic kod promocyjny 2019

Kod promocyjny Betclic

Bukmacher BetClic działa w Polsce legalnie, a co za tym idzie można w nim rejestrować się, nie łamiąc obowiązującego u nas prawa. Proces zakładania konta wyjaśnimy wam w innym wpisie, natomiast dzisiaj chcieliśmy zająć się tematyką kodów bonusowych. 

Jak zapewne większość z was wie, kod promocyjny to specjalne hasło, które należy wpisać przy rejestracji, aby zgarnąć dodatkowe środki na start bądź też inną specjalną premię. 

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Niestety, nie każda firma bukmacherska udostępnia takie urozmaicenia, ale – na szczęście – jest ich coraz więcej, a kolejne tylko motywują do działania tych, którzy do tej pory raczej dość biernie podchodzili do rejestracji nowych graczy.

Jaki kod promocyjny do Betclic?

BetClic kod promocyjny 2019 na pewno zostanie wkrótce podany przez nowego legalnego buka w Polsce, jednak jeszcze nie znamy szczegółów na ten temat. Możecie być pewni, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przedstawić wam jak najświeższe informacje w tej sprawie.

Prawdopodobnie kod bonusowy BetClic zostanie aktywowany od razu po tym, jak oficjalna polska strona bukmachera ruszy ze swoją działalnością. Spróbujemy zrobić szybko, by czytelnicy naszego portalu otrzymali limitowane hasło do wyjątkowych promocji.

Na ten moment możecie wykorzystać kod promocyjny u innych legalnych bukmacherów w Polsce. W przypadku bardzo popularnego portalu Fortuna wystarczy przy rejestracji podać „BETONLINE”!


BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic licencja w Polsce
Następny artykułOpinie graczy o BetClic 2019