Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betlic. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony z tenisa, aby otrzymać ekstra premię nawet o wartości 40 PLN.

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

A śmiało można powiedzieć, że jest obecnie co typować z tenisa. Bowiem sezon tej dyscyplinie rozkręca się na dobre, W dodatku zarówno Panie i Panowie rywalizują ze sobą podczas prestiżowego turnieju w Miami.

Z tej okazji dostępna jest promocja „Misja Tenis” u bukmachera Betclic. Jest ona dostępna do 4 kwietnia do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać należy mieć na uwadze, że koniecznie do te oferty trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowy bonus 40 PLN na tenis

Warunki oferty promocyjnej „Misja tenis” są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupony spełniające następujące warunki:

  • jedynie zdarzenia z tenisa z dowolnego turnieju
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka wynosić musi minimum 20 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i okazały się wygrane to super Użytkownik poza wygraną gotówką otrzyma pewne 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Betclic i w formularzu rejestracyjnym wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka.

Wówczas w przypadku przegranej gracz nie straci gotówki ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki kuponu, która może wynieść do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na eliminacje Mistrzostw Świata od Betclic
Następny artykułBetclic oddaję kasę za przegrany kupony. Pewny zakład na dzisiaj
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.