Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich graczy za obstawienie meczy w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 40 PLN LIVE”. Wystarczy typować zdarzenia z oferty „na żywo”, aby otrzymać extra środki. I co istotne nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Obstawiaj mecze u legalnego bukmachera STS i zdobywaj bonusy

Obstawiaj mecze u legalnego bukmachera STS i zdobywaj bonusy

Regulamin akcji „Ekstra 40 PLN LIVE” jest bardzo prosty. Wystarczy obstawiać mecz z zakładki „na żywo”, aby liczyć na dodatkowe środki. Jednak należy mieć na uwadze, że wymagane przez gracza jest to, że na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ z Esportu.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym wspomniana akcja dostępna jest każdemu graczowi do 22 listopada do godziny 21:00.

Extra 40 PLN za obstawienie meczy

Dopuszczone przez bukmachera STS są wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Wszyscy typy znajdujące się na kuponie muszą być z oferty LIVE, a w dodatku minimum jedno zdarzenie z Esportu, czyli m.in. z CS, DOTA czy StarCrafta 2.

Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Poza tym każdy kupon promocyjny musi zostać zawarty za minimum 10 PLN, zaś kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.85.

Za wszystkie zagrane kupony na zakłady bukmacherskie spełniające powyższe warunki promocji gracz otrzyma 2 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone. Maksymalnie typer może liczyć na 40 PLN.

Bonus do 1229 PLN na start w STS online:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym użytkownikom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start każdy typer może liczyć na:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod jednym warunkiem, iż użytkownik wpisze hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj KSW 56 i wygrywaj więcej w Fortunie
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.