Zbliża się weekend i tym samym wielkie wydarzenia w Świecie boku, ponieważ dojdzie do pojedynku rewanżowego pomiędzy Wilderem z Furtym. Poza tym przed nami takie walki, jak Fundora vs Lewis, Garcia v Vargas, Yunier vs Briedis. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował graczom pewny bonus o wartości 30 złotych.

Wilder vs Fury. Bonus za obstawienie meczy od Fortuny

Wilder vs Fury. Bonus za obstawienie meczy od Fortuny

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu na swojego konta.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 21 do 23 lutego. Swojego udziału w tej akcji typerzy nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie dowolnego kuponu wielozagadnieniowego, na którym będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenia z oferty przedmeczowej związane z boksem.

Nie da się ukryć, że najciekawszy pojedynek będzie to rewanż pomiędzy Wilderem z Furym. Pierwsza walka była niezwykle emocjonująca, ale zakończyła się remisem.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 30 złotych, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typer, którego zakład został rozliczony, jako wygrany, a poza tym spełnia powyższe warunki promocji otrzyma oprócz wygranej extra bonus o wartości 30 złotych.

Kod promocyjny Fortuna 2020:

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna to „BETONLINE”. Gracz, który go wpisze podczas rejestracji konta otrzyma na start:

  • bonus o wartości 20 złotych bez depozytu
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze, że jedynie jedynie podczas rejestracji konta typer może wpisać te hasło.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy dla każdego od BetClic
Następny artykułPewny zakład w BetClic i 40 złotych bonusu dla każdego za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.