Bonus o wartości 30 PLN może trafić do każdego gracza i to co tydzień za obstawienie meczy u bukmachera STS. Wystarczy zagrać kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać darmowy gratis i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Bonus dla każdego typera

Bonus dla każdego typera w STS online

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja „Ekstra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59, aż do odwołania.

Gracz, których chce otrzymać premie musi się zapisać do akcji na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher STS dopuszcza ramach tej promocji zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Typer sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie, ponieważ dopuszczone są wszystkie typy z oferty bukmachera STS.

Również stawka kuponów jest dowolna. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Bonus o wartości 30 złotych trafi na konto typera pod warunkiem, że na przestrzeni jednego tygodnia dokonał on łącznego obrotu o wartości 200 złotych, a jego kupony spełniają powyższe warunki promocji. Warto jest wiedzieć, że nie ma znacznie jak zakłady zostały rozliczone.

Podczas trwania każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Freebet STS za darmo 2020

Legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję powitalną, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Wówczas na koncie typera pojawi się bonus o wartości 29 złotych.

Kolejne środki znajdą się na koncie gracza po tym jak dokona on pierwszej wpłaty. Największy bonus jaki może znaleźć się na koncie typera to 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułPromocja na Esport od STS za obstawienie kuponów. Pula nagród 5 000 złotych
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.