Legalny bukmacher eFortuna nagradza najlepszych piła Ligi Narodów. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby móc liczyć na premie. A pula nagród w promocji „Ekspert +” jest dosyć pokaźna, bo wynosi 20 000 PLN.

Ekspert + w Fortunie

Ekspert + w Fortunie

Warto jest dodać, że podczas najbliższych najbliższych na pewno emocji w piłce nożnej n zabraknie. Bowiem w spotkaniach piłkarskiej Ligi Narodów czekają nas takie potyczki, jak m.in. Polska – Holandia, Chorwacja- Dania, Finlandia – Rumunia, czy też Włochy – Anglia.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl nagradza graczy w ramach akcji „Ekspert +”, która jest dostępna do 22 września do godziny 16:00.

Nagrody dla najlepszych typerów Ligi Narodów

Bukmacher eFortuna w promocji „Ekspert +” kwalifikuje jedynie zakłady wielozdarzeniowe, czyli AKO zagrane za kwotę nie mniej niż 5 PLN. Na uwadze trzeba mieć to, iż na kuponie promocyjnym muszą znajdować się następujące potyczki:

  • Kazachstan – Białoruś
  • Łotwa – Mołdawia
  • Litwa – Wyspy Owcze
  • Chorwacja – Dania
  • Polska – Holandia
  • Lichtenstein – Andora
  • Gruzja – Macedonia Płn.
  • Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra
  • Finlandia – Rumunia
  • Włochy – Anglia
Bonus powitalny w BetFan Polska

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że na każde z wspomnianych spotkań gracz ma prawo oddać typy jedynie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), gdzie to każdy z typerów musi być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali wspomniane mecze to oczywiście oprócz wygranej gotówki otrzymają ekstra premię. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, czyli 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy na sam stary u bukmachera Fortuna mogą skorzystać z limitowanych bonusów. Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 600 PLN. A i to nie wszystko. Po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 2100 PLN!!

Lecz trzeba pamiętać, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka minut.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.